Gabinet

Beata Januszko-Giergielewicz, nefrolog
GABINET

Szanowni Państwo

w przypadku kłopotów ze zdrowiem w zakresie chorób wewnętrznych zapraszam do uzyskania porady lekarskiej w moim gabinecie.

Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie kliniczne w diagnostyce i leczeniu chorób internistycznych, jestem specjalistą chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej.

W szczególności zajmuję się chorobami nerek tj. przewlekła choroba nerek, zakażenia układu moczowego, choroby nerek w ciąży, nadciśnienie tętnicze. Można w moim gabinecie uzyskać porady, związane z diagnostyką i leczeniem powikłań dializoterapii oraz poruszyć problematykę kwalifikacji do transplantacji nerki.

W ramach obecnego rozwoju zawodowego w obszarze hepatologii świadczę usługi medyczne konsultacyjne w przypadku stłuszczenia i marskości wątroby. Specjalizuję się szczególnie w chorobach wątroby, będących wskazaniem do jej transplantacji.

W holistycznym podejściu do diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych wspiera mnie dietetyczka oraz psycholog.

Przed planowaną wizytą zawsze można zasięgnąć porady, jakie wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych warto przygotować wcześniej, by wizyta miała charakter kompleksowy (poniżej podaję podstawowy standardowy spis badań).
Chociaż życzę Państwu nieustającego zdrowia, to w razie problemów zdrowotnych z zakresu chorób wewnętrznych oferuję w moim gabinecie pomoc i wsparcie w ich rozwiązaniu.

Beata Januszko-Giergielewicz

Choroby nerek

  • zakażenia układu moczowego
  • przewlekła choroba nerek
  • nadciśnienie tętnicze
  • choroby nerek w ciąży

Choroby wątroby

  • stłuszczenie wątroby

  • marskość wątroby

Kompleksowa diagnostyka chorób wewnętrznych

Współpraca z dietetyczką i psychologiem

Współpraca z Centrum Diagnostyki Obrazowej „NOX”

Rejestracja na wizytę

Gabinet

Gabinet mieści się w budynku
„Olsztyńscy Lekarze Specjaliści”
w Olsztynie,
ul. Kopernika 1

Położenie dogodne, w centrum miasta, w okolicy gabinetu dostępne miejsca parkingowe.

Rejestracja Elektroniczna

Beata Januszko-Giergielewicz - ZnanyLekarz.pl

Uwaga

Na wizytę wskazane jest zabranie pełnej dokumentacji lekarskiej (karty wypisowe ze szpitali, wcześniejsze wyniki badań i konsultacji). Przy ich braku proponuję wykonać podstawowe aktualne badania z krwi i moczu: morfologia, jonogram, mocznik, kreatynina, CRP, mocz-badanie ogólne, a w przypadku schorzeń wątroby dodatkowo: ASPAT, ALAT, bilirubina, GGTP, fosfataza alkaliczna. W każdym przypadku wskazane jest uprzednie wykonanie badania USG jamy brzusznej, jeżeli nie było wykonane przez ponad 1 rok wstecz. Polecam Centrum Diagnostyki Obrazowej „NOX”.

Kontakt

Adres gabinetu:
Olsztyn, ul. Kopernika 1

  89 535 25 48

  beatagiergielewicz@gmail.com

 

© Copyright 2022

Projektowanie stron internetowych Olsztyn